K našemu tradičnímu výrobku Lukopren N 1000, který byl doposud vyráběn pouze v průmyslovém balení 25 kg, nabízíme nyní nově praktické kartonkové balení. Kartonek obsahuje 0,8 kg Lukoprenu N 1000, 30 g lahvičku Lukoprenu Katalyzátoru N a plastovou pipetku pro pohodlné dávkování katalyzátoru.
Jednosložkový kyselý silikonový tmel s atestem pro styk s pitnou vodou. Ideální pro drobné opravy. Balení je opatřené praktickou špičkou, díky které je možno jednoduše slepit sklo, smalt, glazovanou keramiku, profily ze silikonové pryže apod.
AKCE TRVÁ DO 28.2.2018 - NAVŠTIVTE NÁŠ E-SHOP
Nový typ silikonového přípravku ve formě emulzního krému představuje jednoduchý postup vytvoření vodorovné hydroizolační clony běžně dostupným technickým vybavením, bez nutnosti ředění nebo jiných úprav.
 
Barevně shodná varianta s nerezovým podkladem pro pružné lepení a těsnění se všemi výhodami jednosložkového neutrálního silikonového systému.
Lukopren Katalyzátor N  tak splňuje veškeré požadavky EU a oproti původnímu katalyzátoru (Lukopren Katalyzátor) je jednoznačně příznivější jak z toxikologického, tak i ekologického hlediska.
Snažíme se tak zaplnit mezeru v našem stávajícím sortimentu - přípravek neobsahuje organická rozpouštědla, je vodný, a to znamená přátelský k životnímu prostředí. Je určen k přímému použití bez dalšího ředění.
Lukopren S 5296 byl vyvinut k zalévání tištěných spojů, integrovaných obvodů, regulátorů, alternátorů a dalších součástek používaných v elektrotechnice.
Sortiment Lučebních závodů a.s. Kolín byl rozšířen o PIGMENTOVÉ PASTY. Ty jsou určeny zejména k probarvování dvousložkových silikonových kaučuků Lukopren N.